logo kirp black

Masz pytania związane z usługami Kancelarii? ZADZWOŃ tel kom/mob. +48 501 030 725
+48 692 841 909

URBAN LEGAL KANCELARIA RADCY PRAWNEGO MICHAŁ URBAN

 
Kancelaria

zespol michal

dr Michał Urban
Radca Prawny
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Kancelarię prowadzi radca prawny dr Michał Urban. Ukończył Studia Prawnicze na Wydziale Prawa Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego w Lublinie w roku 1999. Pracę magisterską w zakresie prawa znaków towarowych obronił pod kierunkiem prof. dr hab. Ryszarda Skubisza. Od 2008 r. licencjonowany zarządca nieruchomościami (nr uprawnień 15582). W 2011 r. obronił pracę doktorską napisaną pod kierunkiem prof. dr. hab. Marcina Trzebiatowskiego z zakresu nieruchomości i prawa spółek. W swojej praktyce specjalizuje się w prawie cywilnym, nieruchomościach, rodzinnym, karnym oraz prawie ochrony danych osobowych.

Dr Michał Urban specjalizuje się także w prawie pracy. W 2012 ukończył z wyróżnieniem podyplomowe studia z zakresu Zarządzania Zasobami Ludzkimi uzyskując tytuł Menedżer HR. W latach 2006-2015 współpracował z ogólnopolską agencją pośrednictwa pracy prowadzoną przez Stowarzyszenie INTEGRACJA®, jako Dyrektor Centrum Integracja w Gdyni oraz Dyrektor Centrów Integracja na terenie Polski.

Szczególna specjalizacja z zakresu prawa osób niepełnosprawnych.
W latach 2011-2015 członek Komisji Ekspertów ds. Osób z Niepełnosprawnością przy Rzeczniku Praw Obywatelskich oraz członek Powiatowej Społecznej Rady ds. Osób z Niepełnosprawnością działającej przy Prezydencie Miasta Gdyni. Od 2016 r. członek Komisji ds. praw człowieka i współpracy z organizacjami pozarządowymi działającej przy Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Gdańsku.

zespol katarzyna

Katarzyna Urban
Radca Prawny
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Ukończyła Studia Prawnicze na Wydziale Prawa Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego w Lublinie w roku 1999. Pracę magisterską z zakresu Kryminalistyki i Nauki o Policji obroniła pod kierunkiem prof. dr hab. Jana Widackiego.

Prowadziła zajęcia z prawa karnego w Wyższej Szkole Handlu i Prawa w Warszawie. Ma na koncie kilka publikacji tj. "Kwestie nabywania nieruchomości przez cudzoziemców", "The Problems of Purchasing of Real Estates by Foreignes (Sum.)", Roczniki Nauk Prawnych -Prawo Tom XIV 2004., Towarzystwo Naukowe KUL - współautor, "Nabywanie nieruchomości przez cudzoziemców - Unia Europejska Przegląd Prawno- Gospodarczy, nr 11/2002; Agencja Unia-Press Oficyna Wydawnicza Sp. z o.o.", Europejskie Biuro Policji - Europol" Unia Europejska Przegląd Prawno-Gospodarczy, nr 6/2002 Agencja Unia-Press Oficyna Wydawnicza Sp. z o.o.", "Bezpieczeństwo to wspólna sprawa" materiały pokonferencyjne "Bezpieczne Świętokrzyskie" 2000.

W 2013 r. ukończyła podyplomowe studia "Prawo medyczne dla prawników" - Uniwersytet Mikołaja Kopernika w Toruniu 2013 r.

Posiada bogate doświadczenie w obsłudze klienta w ramach Kancelarii Radcy Prawnego, jak też doświadczenie w pracy w organach ścigania. Specjalizuje się między innymi w prawie cywilnym i ochronie danych osobowych. Cały czas podnosi swoje kwalifikacje zawodowe.