Spotkanie w Wejherowie.

W czwartek, 15 grudnia, Miejska Biblioteka Publiczna w Wejherowie stała się areną ważnego wydarzenia społecznego. Mieliśmy przyjemność wyjaśniać zawiłe kwestie pojawiając się w dziedzinie praw osób niepełnosprawnych. Rozmowa, która rozpoczęła się o godzinie 18:00, skoncentrowała się na omówieniu zmian w zakresie świadczeń pielęgnacyjnych i wspierających, wchodzących w życie od nowego roku. W obliczu znaczących zmian prawnych, spotkanie to stanowiło doskonałą okazję dla zainteresowanych do uzyskania rzetelnych informacji i przygotowania się na nadchodzące zmiany.

Kolejnym istotnym tematem dyskusji były kwestie alimentów na dzieci z niepełnosprawnością. Wyjaśniliśmy, jak ważna jest świadomość, że obowiązek alimentacyjny na takie dziecko nie kończy się automatycznie i wymaga szczególnej troski.

W trakcie spotkania przekazaliśmy uczestnikom cenne wskazówki i praktyczne porady. Spotkanie było wyjątkową okazją do zadawania pytań, wyjaśniania wątpliwości i uzyskania profesjonalnej porady prawnej.

To spotkanie zakończyło się sukcesem, zapewniając bezpłatną i otwartą platformę dla wszystkich, którzy szukali wsparcia i informacji w tych ważnych kwestiach. 

Potrzebujesz pomocy prawnej? Skontaktuj się ze mną:

radca prawny dr Michał Urban tel. +48 501 030 725

Podobne wpisy

Dodaj komentarz